הקבוצה

הקבוצה שתעמוד במרכז הבלוג היא קבוצה של 9 אנשי צוות (2 מנג'רים – מייסדים, מאמן מקצועי ועוזר מאמן, 2 מאמנים מנטליים, מנהל תפעולי ו2 אנליסטים שכולם שחקנים לשעבר) ו10 שחקנים פעילים (5 בקבוצה המובילה ו5 בקבוצת המשנה) מישראל אשר שמו להם למטרה להעמיד קבוצה שתצליח להתחרות ברמות הגבוהות ביותר בעולם ולסלול את הדרך להתפתחות הגיימינג התחרותי בארץ. כי מתכון להצלחה הוא כמו מתכון לפנקייק.

בשנת 2014 קבוצה ישראלית הצליחה להגיע לחצי הגמר של הליגה השנייה הלא רשמית באירופה. בשנת 2015 הקבוצה שזכתה בתחרות הישראלית זכתה לטוס לתחרות בקוריאה והגיעה למקום מכובד אך בתחרות שאינה רשמית ומופעלת ע"י ארגון עצמאי שאינו משתייך לריוט. שתי הקבוצות התפרקו זמן קצר לאחר הישגיהן מסיבות שונות. היזמים של הקבוצה הנוכחית שמו להם למטרה לבנות קבוצה עם מעטפת חזה ורחבה שתצליח לשרוד את אחוז ההתפרקות הגבוה של קבוצות בקהילה זו ולהגיע לרמות הגבוהות דווקא בליגות הרשמיות של המשחק.

חזון החלוציות של פריצת דרך עבור הגיימיניג התחרותי בישראל והאמונה כי המוח היהודי יכול להתחרות בהצלחה רבה במשחק אסטרטגי מסוג זה, עומדים בלב המוטיבציה של מקימי הקבוצה אשר הם וכל הצוות המקצועי והשחקנים מקדישים ממרצם ומזמנם ברמה יומיומית ללא כל תמורה בשלב זה. הקושי בהשגת ספונסרים נעוצה בבתוליות של התחום בישראל היוצרת מעגל סגור שבו בהעדר ספונסרים קשה להתמקצע ובהיעדר התמקצעות, קשה למצוא ספונסרים.
בעוד שבישראל התפתחה מאוד תעשיית פיתוח המשחקים כמו גם תעשיית משחקי המזל הרי שבגיימינג רק 3 גיימרים ישראלים הצליחו להתפרנס ולפרוץ לרמות הגבוהות במשחקים שונים (שאינם LOL). אין תקדים נכון לכתיבת שורות אלה של קבוצה ישראלית המצליחה ברמות הגבוהות כמערכת אחת ומייצגת תשתית מקצוענית ראשונית ישראלית של גיימינג תחרותי.