מדריכים מובילים של LOL

בין האתרים שניתן למצוא וללמוד בהם על המשחק יש את http://champion.gg
http://www.probuilds.net/ שבו אפשר ללמוד איך לבנות כל דמות ולאילו תפקידים היא מתאימה ואיך להתאים אותה ליריבים שונים כולל מהן החוזקות והחולשות שלה.

www.lolking.net/ הוא אחד האתרים הפופלריים והעוזרים ביותר.

עוד אתר שהרבה מאוד אנשים אוהבים הוא http://solomid.net/ ויכול לעזור לשחקנים ותיקים כחדשים. http://mobafire.com/ יכול להיות אחלה אתר אם הקריטיות של מידת המעודכנות של המדריכים אינה קריטית עבורכם ואם אין לכם בעיה ללמוד עם מדריכים שלא כוללים את השינויים והעידכונים הקטנים של העונה האחרונה או של זו שלפניה.

כמובן שמלבד אתרים אלו אפשר להיעזר בכוכבי רשת המשדרים בטוויץ’ כדי להתקדם ולהשתכלל. בין המובילים ביותר אפשר למצוא את Nightblue3 שיש לו מעל למיליון ומאתים אלף אוהדים. הוא שיחק בעבר בקבוצת סולו מוד והיה ג’אנגלר די טוב בצ’לנג’ר. הוא עושה טוויץ במשרה מלאה עם יותר מ7 שעות ביום, כל יום. יש לו ידע עצום והוא זכה בדירוג A++ עם כמעט שלוש מיליון וחצי צפיות בחודש האחרון. Imaqtpie הלא הוא מיכאל סנטנה ששיחק 3 שנים כADC בדיג’ינטאס. הוא נחשב כשחקן הטוב ביותר בצפון אמריקה והאישיות שלו גרמה ליותר ממיליון אוהדים לעקוב אחריו. השלישי הוא Bjergsen שעושה דבר אחד אבל עושה אותו טוב וזה להיות מיד ליינר גם כן בסולו מיד. גם הוא עם דירוג A++ ועם מעל למיליון עוקבים ומעל לשבע מאות חמישים אלף צפיות בחודש האחרון.